zpět na úvod
Rychlý kontakt
602 529 527

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Systémy Ceresit Ceretherm

Henkel Bautechnik má se systémy ETICS více než 35-tileté zkušenosti. Těmito systémy bylo zatepleno již mnoho tisíc budov na celém světě.


Se systémy Ceresit Ceretherm nabízíme:

 

 

Proč ETICS?


Budovy s touto tepelnou ochranou splňují požadavky vysokého teplotního komfortu interiérů, napomáhají ke snížení znečištění životního prostředí a zároveň fasády těchto budov získávají atraktivní a jedinečný vzhled. V závislosti na technologii, kterou jsou obvodové pláště budov vyrobeny, je možné dosáhnout komplexní esteticky působivé tepelné ochrany celé budovy. Systémy ETICS představují účinné řešení v oblasti tepelné izolace nejen pro souvislé plochy fasád, ale zároveň pro většinu stavebně technických detailů, jako jsou například dilatační spáry, napojení balkónů a lodžií, střešních konstrukcí, výplní stavebních otvorů apod. Oblíbenost technologie ETICS vyplývá z několika výhod:

 


Systémy ETICS jsou charakterizovány jako bezespáré, což znamená, že jejich povrch je tvořen souvislou vrstvou šlechtěné omítky. Tento způsob konečné úpravy povrchu umožňuje velmi účinnou ochranu tepelné izolační vrstvy proti korozi vniklé následkem působení povětrnostních vlivů, vody a slunečního záření (zejména UV záření).

Naše služby
Reference
Certifikace
Podporujeme

Navštivte nás

Provozovna
Experior s.r.o.
Na Řádkách 12
789 01 Zábřeh na Moravě
ukaž na mapě

Zašlete nám poptávku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Podmínek užití.
© 2013 Experior s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil by Fraggo.Net