zpět na úvod
Rychlý kontakt
602 529 527

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Legislativa zateplení


Do kvalitativní třídy A spadají ETICS, které splňují nařízení Vlády 190/2002 Sb. v platném znění, bylo k nim vydáno ES prohlášení o shodě, mohou používat označení CE, splňují všechny ostatní požadavky kladené na stavební výrobek, vyhovují dále uvedeným požadavkům pro třídu A a je pro ně vydáno osvědčení CZB (Cech zateplování budov)o splnění požadavků pro tuto třídu. S těmito materiály pracujeme.

 


Tyto doklady jsou podmínkou uvedení výrobku na trh. Vydávají je výrobci, nebo distributoři výrobku na základě certifikace výrobku. Prohlášení o shodě na základě Stavebně technického osvědčení při národní certifikaci a ES prohlášení o shodě na základě Evropského technického schválení.


Upozornění:
Jakýkoliv ETICS je jasně definovaným výrobkem, který má určenou skladbu složenou z konkrétních výrobků, které na sebe vzájemně navazují a byly navrženy tak aby v maximální možné míře pozitivně ovlivnily tepelně izolační charakteristiku budovy a prodloužily její životnost. Nedodržení skladby, či záměna komponentů určených výrobcem je hrubým zásahem do charakteristiky výrobku a vzniklý produkt není certifikovaným systémem a výrobce za něj nenese žádné záruky.


ETICS - terminologie a legislativa

 

Naše služby
Reference
Certifikace
Podporujeme

Navštivte nás

Provozovna
Experior s.r.o.
Na Řádkách 12
789 01 Zábřeh na Moravě
ukaž na mapě

Zašlete nám poptávku

© 2013 Experior s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil by Fraggo.Net